TRANSFORMACYJNA KĄPIEL W DŹWIĘKACH

w PRZESTRZENI SERCA

 

 

 

 

 

 

   Potrzebujących wyciszenia zapraszam serdecznie na relaksującą Ciało, wyciszającą Umysł i kojącą Duszę kąpiel w dźwiękach. Wykorzystywane podczas kąpieli misy, gongi, anielskie dzwonki i inne instrumenty harmonizują z komórkami w ludzkim organizmie. Kąpiel w dźwiękach  przenika ciało oczyszczając ze zbędnych złogów energetycznych, uwalnia od napięć, pozbawia lęków, zmienia stosunek do otaczającej rzeczywistości, uspokaja, przynosi uczucie lekkości, dodaje energii, uwalnia kreatywność, radość, szczęście i miłość. 

   Relaksując Ciało pobudza komórki do pracy. Wyciszając Umysł pozwala na chwile zwolnić rozbieganym myślom. Kojąc Duszę i otulając dźwiękami umożliwia magiczną podróż w głąb siebie. Otwierając Serce pozwala na swobodny przepływ uczucia Miłości i Wdzięczności.

     Każde spotkanie rozpoczniemy automasażem lub prostymi medytacjami w ruchu które pomogą złagodzić napięcia w ciele i uwolnić od problemów dnia codziennego.

 

Kąpiele w dźwiękach będą się odbywały w Klubie Osiedlowym "Piastuś

 Gdańsk - ul Piastowska 98A  [http://mapa.trojmiasto.pl/#/ob/18516/map/-118.95,32.23,6,b]

we wtorki od godz. 18:30 do 20:30 w następujących terminach: 

 

8 maja 2018 r.

22 maja 2018 r.

 czerwca 2018 r.

26 czerwca 2018 r. 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zainteresowanych bardzo proszę  o zgłoszenie uczestnictwa

 

tel: (sms) 509288997

mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Koszt uczestnictwa: 35 zł 

         PROSZĘ O ZABRANIE ZE SOBĄ CIEPŁEGO UBRANIA i SKARPET, KARIMATY, ŚPIWORA lub KOCA oraz WODY NIEGAZOWANEJ DO PICIA